Лінія неба
Instagram-відео, 2020
Мені подобається думати, що обрій – це нитка, на яку нанизані, якою ніби прошиті наскрізь усі живі істоти,
явища та природні об'єкти, що є на землі.

Коли я їду у поїзді або в автомобілі, я постійно споглядаю крізь вікно, як ця нитка розгортається паралельно моєму шляхові – це все та ж неперервна лінія, але така різноманітна за своєю структурою – з різкими вертикальними піками й спадами, з м'якими плавними хвилями й рівними спокійними плато. Певний контур,
що їм обведені, як обводять олівцем долоньку на папері, гори й дерева, будівлі та заводські труби – все, що було створено природою або зведено руками людини.

Цікаво розуміти, що й сама я беру участь у формуванні цього рельєфу, що підіймаючись над повернею землі,
я стаю на деякий час ще одною вертикаллю на лінії обрію. Й що будь-яким, навіть найнезначнішим своїм рухом – я приводжу в рух і його також.

Так, земля постійно перебуває в цьому стані нестабільності, мінливості, вібрує, як густо обліплений бджолами вулик, від нашого на ній вічного метушіння. У той час, коли небо – спокійне й непорушне. Воно занадто величне (й велике), щоб вловлювати ці найменші коливання обрію. Для нього вони – кола на воді, що промайнули за мить і зникли без сліду.

Роботу реалізовано в рамках проєкту «Брюдершафт», за підтримки Посольства Німеччини в Україні. Відео
були експоновані у Інстаграм акаунті проєкту у форматі звичайних публікацій та сторіз. Вони просувалися за допомогою маркетингових інструментів та поряд зі звичайними рекламними матеріалами здійснювали певні інтервенції у стрічки юзерів соцмережі.
Made on
Tilda